Paasweekend

Hier vindt je de vakantiewoningen die nog vrij zijn het Paasweekend.

Vakantiehuis voor 9 personen te Rochefort in de Ardennen

Het vakantiehuis Le Buisson voor 9 personen bij RochefortLe Buisson is een charmante vakantiewoning in Rochefort, ideaal voor een comfortabele vakantie met familie of vrienden

Het vakantiehuis biedt plaats aan 9 personen en beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers.

De volledig omheinde tuin is perfect voor gezinnen met jonge kinderen en huisdieren. Kinderen kunnen veilig spelen in de tuin, die een schommel en een seizoensgebonden bovengronds zwembad heeft.

De eigenaar is ter plaatse beschikbaar om praktisch en toeristisch advies te geven en is een wielertoerist die ook tips kan geven over de beste routes in de omgeving.

Le Buisson is gelegen in het charmante gehucht Buissonville, in de buurt van Rochefort, Dinant, Houyet, Marche-en-Famenne en Namen in de Belgische Ardennen. Deze centrale locatie maakt het een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de regio en het maken van dagtochten naar nabijgelegen attracties.

Het vakantiehuis ligt op slechts enkele kilometers van het provinciaal domein van Chevetogne, een populaire bestemming voor gezinnen met jonge kinderen. Hier kunnen bezoekers genieten van zwemmen, speeltuinen en een kinderboerderij.

Boek vroeg en ontvang een korting van 5% op uw verblijf bij een boeking 6 maanden voor de verblijfsdatum.

De hond is welkom en met de volledig omheinde tuin kunt u er zeker van zijn dat uw harige vriend niet alleen op verkenning gaat.

Kortom, Le Buisson is een fantastische vakantiewoning die comfort, gemak en tal van mogelijkheden biedt voor ontspanning en avontuur.

Als u een congres of tentoonstelling heeft in de Wex, Ciney Expo,... profiteer dan van deze accommodatie, die zich op +/- 10 min afstand bevindt.

Raadpleeg de nog vrije periodes, de huurprijzen of indien men wenst te boeken.

Meer informatie en foto's verder in de pagina's van de vakantiewoning:

Nog vrij met:
Kortingen:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Wellness:
Kinderen:
Huisdieren:

Vakantieverblijf voor 3 personen te Ciney in de Ardennen

Genieten bij het kasteel en zijn park in alle rust. Ideaal voor een ontspannen verblijf in een oasis van natuur en rust

Het vakantiehuisje is een appartementje op de binnenkoer van het kasteel.
Het verblijf kan tot 3 personen en 1 baby logeren.

Nog vrij met:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Kinderen:
Huisdieren:

Rust gelegen vakantiehuis te Vielsalm met omheinde tuin

Het vakantiehuis Casa del Perro voor 10 personen te Vielsalm in de Belgische ArdennenCasa del Perro is ideaal voor een familievakantie met kinderen en de hond

Vakantiehuis voor 6 of 10 personen, met 6 slaapkamers en 2 badkamers.

De woning heeft 2 huurprijzen

  • Tot max 6 pers of tot max 10 pers.
  • De woning is steeds voor 1 gezelschap en blijft geheel privé.
  • Is dus niet te delen met anderen.

De woning is ruim en comfortabel uitgerust.
Men beschikt over twee zitruimtes.
Een leuk partijtje pingpong als ontspanning.

De tuin is volledig afgesloten, ideaal voor een rustig en ontspannen verblijf met de kinderen
Vlakke tuin, ideaal voor balspel.

Wandelwegen en mountainbike routes in de directe omgeving.

De vakantiewoning is rustig gelegen in een doodlopend straatje, aan de rand van het dorpje Bihain bij Vielsalm, Baraque Fraiture, Samrée, La Roche-en-Ardennes en Houffalize in de Belgisch Ardennen.

Gelegen bij de Baraque Fraiture en Samrée, waar men skipistes en langlaufpaden heeft, dus veel kans op sneeuwpret.

De hond is toegestaan en kan meegenieten van de vakantie.

Raadpleeg de nog vrije periodes, de huurprijzen of indien men wenst te boeken.

Meer informatie en foto's verder in de pagina's van de vakantiewoning:

Nog vrij met:
Kortingen:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Ontspanning:
Kinderen:
Mobiele beperking:
Huisdieren:

Vakantiehuis voor 8 personen te Ciney in de Ardennen, Condroz

Vakantiewoning in volle natuur in een rustig en uniek kaderVakantiehuis in volle natuur, in rustig en uniek kader met een kasteel en zijn prachtig park.

Vakantiehuis voor 8 personen, met 4 slaapkamers en 3 badkamers.

Je geniet van een heel gezellig, karaktervolle woning voorzien van alle comfort. 

  • Je kan gezellig vertoeven knus bij de haard in de zitkamer of gezellig tafelen in de eetkeuken, ook met een gezellige haard.
  • De vierde slaapkamer is heel ruim en is ook de 2de zitkamer en/of speelkamer waar de kinderen zich kunnen vermaken.
  • Je kan ook genieten van het prachtig kasteelpark: wandelen, op verkenning, picknicken, kortom genieten van de rust en de natuur.
  • Waterpret: vijvers en een roeibootje.

Geniet van de luxe dat het bedlinnen en de handdoeken aanwezig zijn, hoeft dus niet in de bagage.

De woning bevindt zich op de binnenkoer van het kasteel, met een privétuintje aan de buitenkant van de binnenkoer zodat je volle privacy heeft.
Of een gezellige picknick in het park! Er is een picknickmand ter beschikking zodat je op ontdekking kan naar een leuk picknickplekje.

Gelegen te Jannée, net onder Ciney, vanwaar je toeristische uitstapjes kan organiseren naar Dinant, Namen, Chevetogne, Durbuy en veel meer.

De Condroz is minder gekend dan de Ardennen en minder toeristisch, maar heel mooi. Leuk om te toeren met de wagen, moto of te fietsen van dorp naar dorp, van kasteel naar kasteel.
Dit is een golvend landschap met mooie rustig wegen.
Pittoreske dorpjes met huisjes in natuursteen en velen met een kasteel, welke zich meestal op mooie plekjes bevinden.

Raadpleeg de vrije periodes, de huurprijzen of wanneer je wenst te boeken.

Meer informatie en foto's verder in de pagina's van de vakantiewoning:

Klik links of rechts op de foto om door het album te gaan.

Nog vrij met:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Kinderen:
Mobiele beperking:
Huisdieren:

Vakantiechalet voor 8 personen met sauna in de Ardennen

De vakantiechalet Mon Reve voor 8 personen en sauna te HeureChalet met sauna, kinderspelen en omheinde tuin

Vakantiehuis Mon Reve voor 8 personen met 3 slaapkamers, 4de slaapplaats mezzanine en 2 badkamers.

Het is lekker genieten bij Mon Reve bij om het even welk weertje.

  • Knus bij de houtkachel.
  • Gezellig tafelen op het overdekt terras.
  • Relaxen in de sauna.
  • De kinderen genieten van leuke, omheinde tuin met een speeltuig. Ook de hond kan volop genieten van de tuin.
  • Ontspannen met een leuk wedstrijdje, petanque of een tafelvoetspel en niet te vergeten het play station (3) met de verschillende spelletjes.

De hond toegestaan.

De woning is gelegen bij het bos, bewegwijzerde wandelwegen en mountainbikeroutes in de direct omgeving.

De vakantiechalet is gelegen in het gehucht Heure te Somme-Leuze bij Marche-en-Famenne, Durbuy, Dinant, Namen enz. Ideaal gelegen voor allerlei toeristische uitstapjes.

Raadpleeg de vrije periodes, de huurprijzen of indien men wenst te boeken.

Meer informatie en foto's verder in de pagina's van de vakantiewoning. 

Nog vrij met:
Kortingen:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Wellness:
Ontspanning:
Kinderen:
Mobiele beperking:
Huisdieren:

Prachtige en mooi gelegen vakantiehuis te Vervoz bij Durbuy

Het vakantiehuis Vervoz voor 12 personen bij Durbuy

Een statige woning met karakter en charme, heel mooi en rustig gelegen 

Vakantiehuis met twee huurprijzen tot max 8 of 12 personen

  • Tot 8 personen, met 4 slaapkamers en 2 badkamers.
  • Tot 12 personen, met 6 slaapkamers en 3 badkamers.
  • Het huis blijft steeds geheel privé voor 1 gezelschap, er is dus niets delen.

Heel mooie, karaktervolle woning, waar het gezellig vertoeven is.

  • De eetkamer en de ruime zitkamer hebben een houtkachel wat voor een gezellige sfeer zorgt, met CV doorheen woning.
  • Mooie, ruime slaapkamers, met de luxe dat de bedden reeds gedekt staan bij aankomst. 
    • Men hoeft enkel uit te pakken en men is op vakantie.

Hele ruime tuin met mooie uitzichten en veel privé.

  • Een terras waar men zich alleen op de wereld voelt.
  • Of een leuk wedstrijdje pingpong organiseren.
  • De kinderen genieten van de hele ruime tuin en een zandbak.

Het vakantiehuis is heel rustig gelegen in het idyllisch gehuchtje Vervoz te Clavier bij Ocquier en Durbuy

  • Het gehuchtje bestaat uit het kasteel, de kapel, enkele woningen en een boerderij. 
  • Vanwaar je toeristische uitstapjes kan organiseren naar Durbuy, Hoei, Luik, en veel meer.
  • De Condroz is minder gekend dan de Ardennen en minder toeristisch, maar heel mooi. Leuk om te toeren met de wagen, de motorfiets of te fietsen van dorp naar dorp, van kasteel naar kasteel.

Ook de hond is mogelijk

  • In de woning: 1 middelgroot of 2 kleintjes.
  • Buiten: 1 grote verblijft in de schuur of de auto.

Raadpleeg de vrije periodes, de huurprijzen of indien men wenst te boeken.

Meer informatie en foto's verder in de pagina's van de vakantiewoning:

Klik links of rechts op de foto om door de album te gaan.

Nog vrij met:
Kortingen:
Aantal personen:
Slaapkamers:
Badkamers:
Faciliteiten:
Ontspanning:
Kinderen:
Huisdieren:
Subscribe to RSS - Paasweekend